Sada třech rokokových stojánků na ostatky
dřevo, řezané, zlacené, Čechy, 2. třetina 18. století, výška 25 cm, poškozeno (Zí)
Přiloženo vývozní povolení
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 4.000,-
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |
Položky z jiných aukcí
- Deutscher Korb,
- Augarten - 6 Teetassen mit Untertassen, 1 kl. Gießer,
- Michel Herbelin Classic